Yandex
Mobil Uygulamamızı indir - ilan gönder.
İNDİR


Önemli ve Üzücü Basın Açıklaması - Son Gelişmeler - Gören Duyan Blog

BLOG Önemli ve Üzücü Basın Açıklaması - Son Gelişmeler


Merhaba sevgili Gören Duyan kullanıcıları, ziyaretçileri...

Önemli ve Üzücü Basın Açıklaması - Son Gelişmeler

24 Nisan 2017 tarihinden bu yana sizler için gönüllü bir şekilde hizmet veriyor, kayıp evcil hayvanların veya çalıntı motosiklet, araba, bisiklet, telefonların daha kısa sürede bulunması için var gücümüzle çaba sarf ediyoruz. Bu üç yılda Gören Duyan kayıp ve çalıntı alanında en çok aranan ve anılan platformlardan biri oldu. Aynı zamanda bu süre zarfında Gören Duyan sayesinde yüzlerce kayıp evcil hayvan başarılı bir şekilde yuvasına kavuştu. Bu mutlu sonlara vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Fakat proje gidişatı pek iyi değil ve hiçbir destek gelmediği için motivasyonumuzu ciddi anlamda kaybetmeye başladık.

Üç senedir gönüllü bir şekilde bu alanda Türkiye için en iyi hizmeti sağlıyoruz. Sabah 9 akşam 10 canlı destek ile Gören Duyan kullanıcılarına ve ziyaretçilerine yardım ediyoruz. Sizleri reklama boğmadan ve önceliğimiz para olmadan bu hizmetleri sağlıyoruz.

Bu arada; yazı boyunca biz şeklinde bahsedilen aslında bir ekip değil sadece bir kişi. Üniversite birinci sınıf öğrencisi 18 yaşında bir genç. Projenin web ve mobil yazılımının, tasarımının, sosyal medya ve ilan yönetiminin, destek sisteminin yöneticisinin sadece bir kişiden ibaret olduğunu hatırlatmak isteriz.

Gören Duyan'ın üç sene boyunca hak ettiği değeri görmediği çok açık bir şekilde ortada. Son dört ay içerisinde premium üyelik sistemini aktif hale getirdik.  "Premium üyelik sahibi 5 kişinin 4'üne bu premium rankını ücretsiz bir şekilde hediye ettiğimizi de belirtmek isteriz." Gören Duyan'ın giderlerinin gelirlerini kat be kat aştığını, "manavi" destekçi bile olmadığı için... üzülerek söylemek isteriz ki eğer bu şekilde devam ederse sahayı terk etmek zorunda kalacağız.

Gören Duyan'ın tamamen sosyal sorumluluk amacıyla çalıştığını "reklamlara tıklayın - bizi takip edin mama bağışlayalım" yalanları atmadığını ve sosyal medya profillerinin toplam takipçisinin 1.500'ü bile geçmediğini hatırlatmak isteriz.

Sizleri bu alanda yalnız ve tek başınıza bırakmak istemiyoruz. İşimizi iyi bir şekilde yaptığımıza eminiz fakat verdiğimiz bu emeğe hak ettiği değerin verildiğini düşünmüyoruz. "Sizleri bu alanda yalnız bırakmak istemiyoruz" fakat motivasyonumuzu ciddi manada kaybetmiş vaziyetteyiz.

Umarız ki bu yazı ile bir şeylerin farkına varılsın...

Esen kalın,
Gören Duyan ekibi.


Etiketler: Basın açıklaması, Gören Duyan gidişatı
Son Yazılar
 • Önemli ve Üzücü Basın Açıklaması - Son Gelişmeler

  3 Hafta Önce


 • 4 Adımda Gören Duyan'a Kayıp Çalıntı İlanı Nasıl Gönderilir?

  2 Ay Önce


 • Kayıp Kedi Buldum Ne Yapmalıyım?

  9 Ay Önce


 • Gören Duyan'a Destek Ol - Web Sitende Son İlanları Yayınla!

  1 Yıl Önce


 • Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım?

  1 Yıl Önce


 • - Paylaşılan Son Kayıp İlanları -
  Kizik Mahallesi - Kocasinan / Kayseri

  Caddebostan Mahallesi - Kadiköy / Istanbul

  Taşpazar Mahallesi - Merkez / Aksaray

  Ayişiği Sk. Mahallesi - Başiskele / Kocaeli