Yandex
Mobil Uygulamamızı indir - ilan gönder.
İNDİR


Gören Duyan'a Kayıp, Çalıntı İlanı Gönder!

Gören Duyan'a Kayıp, Çalıntı İlanı Gönder!


Gören Duyan'a ilan göndererek kayıp, çalıntı eşyanızın veya evcil hayvanınızın en kısa sürede bulunmasını sağlayabilirsiniz. İlan göndermeden önce giriş yapmanız gerekiyor. 30 saniyede kayıt ol, giriş yap, profilini düzenle daha sonra Gören Duyan'a ilan gönder! İlan göndermenin ardından dakikalar içerisinde onaylanıp web sitemizde ve mobil uygulamamızda yayınlanacak. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarmızda paylaşımlar yapılacak. Bu sayede ilandaki eşyanız veya evcil hayvanınız en kısa sürede bulunacak.

Kayıt Ol

Gören Duyan'a ilan göndermek için bir hesaba ihtiyacın var. Bu nedenle ilk olarak Gören Duyan'a üye olman gerekiyor. Ardından hesabına giriş yapmalısın.


Profilini Düzenle

Gören Duyan'a ilan göndermeden önce güvenlik nedeniyle profilini düzenlemiş olman gerekiyor. Eğer hesabın ilan göndermeye uygun değilse yani ayarlar kısmında eksik varsa giriş yapmanın ardından anasayfada ve ilan sayfasında bir takım uyarılar alacaksın. İlan göndermeye hazır hale gelmek için profilini düzenle. Bunun için sağ üst tarafta bulunan isim ve soyisminin üzerine tıklat. Ayarlar butonuna tıkla. Mobilden giriş yapıyorsan üst tarafta bulunan üç çizgiye tıklatman gerekiyor.


İlan Gönder

Bu işlemleri yapmanın ardınan Gören Duyan'a ilan göndermeye hazır hale gelebilirsin. İlan gönderme sayfasında başlık, açıklama, konum, kategori ve ilan fotoğrafı yükle. Gönder butonuna tıklattığında yönlendiğin sayfada ilan ile ilgili detayları girmenin ardından ilanın onaya gönderilecek. Onaylanmasının ardından Gören Duyan'da yayınlanacak.