Nasıl Kullanılır?


Gören Duyan'dan en iyi şekilde yararlanmanız için kullanımını detaylı bir şekilde burada anlatacağız. Belirttiğimiz gibi Gören Duyan gelen ilanların en kısa sürede bulunması için çabalar. İlanların bulunmasının bir faktörü ise, ilan bölümünün net ve anlaşılır bir şekilde oluşturulmuş olmasıdır. Bu sayfada sizler için en doğru ilan nasıl oluşturulur onu anlatacağız. Buradaki uyarılara uymayan ilanlar yayına alınmamaktadır.

İlan Vermeden Önce Ne Yapmalıyım?

Gören Duyan'a ilan vermeden önce profilinizi düzenlemiş olmanız gerekmektedir. Profil bilgilerini düzenlemeyen kullanıcıların ilanları yayına güvenlik nedeni ile alınmaz. Profilinizde; profil fotoğrafı, sosyal medya bağlantıları, ad soyad bilgileri bulunması gerekmektedir. Profilinizi düzenlemek için anasayfada sağ üstte isminizin bulunduğu butona basın, ardından profil yazısına tıklatın. Daha sonra Profili Düzene butonuna tıklayarak gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Uygun İlan Hangi Bilgileri İçermelidir?

Gören Duyan'da bulunan ilanların kullanıcı tarafından net ve anlaşılır olması gerekmektedir. Bu nedenle eklenmesini zorunlu belirlediğimiz bir kaç bilgi var. Bu bilgilerden birisi bile olmazsa ilanınız yayına alınmaz.

  • İletişim numarası.
  • Kaybolma tarihi.
  • Konum bilgisi.

Gören Duyan'a İlan Nasıl Gönderilir?

Gören Duyan'a ilan vermek tamamen ücretsiz. İlan vermek için kayıt olmanız, veya giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından üst bölümde bulunan İlan Gönder! butonuna tıklatın veya buraya tıklayın. Karşınıza çıkan bölümleri Uygun İlan Hangi Bilgileri İçermelidir? başlığındaki kurallara uygun şekilde doldurun. Ardından yayınla butonuna tıklatın. Bir kaç saat içerisinde yöneticiler tarafından incelenip ilan yayına alınacaktır.