× Anasayfa Hakkımızda Kategoriler Premium Üyelik İletişim
Basında Biz Medya Kiti Ekibimiz Blog
Kaybolan hayalleriniz, umutlarınız, gençliğiniz ve aşkınız hariç her şeyinizi bulabileceğiniz
ilk ve tek platform!

Gizlilik Politikası


Bu gizlilik politikası ile Gören Duyan internet sitesi GorenDuyan.com (Gizlilik politikasında “GorenDuyan.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların GorenDuyan.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir..

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

GorenDuyan.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

GorenDuyan.com, kişisel bilgilerin ve GorenDuyan.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. GorenDuyan.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, GorenDuyan.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GorenDuyan.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının sosyal medya profillerine, adı - soyadı bilgisine, telefon numarasına, profil fotoğrafına ve kullanıcı adına kişinin profili üzerinden ulaşabilir fakat değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler GorenDuyan.com tarafından da güncellenebilecektir.

GorenDuyan.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi GorenDuyan.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Değişiklikler

"Gören Duyan", dilediğinde, tek taraflı olarak işbu "Gizlilik Politikası"nı herhangi bir zamanda değiştirebilir. İşbu "Gizlilik Politikası" “Kullanıcı”nın tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

Kabul

GorenDuyan.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, GorenDuyan.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.