× Anasayfa Hakkımızda Kategoriler Premium Üyelik İletişim
Basında Biz Medya Kiti Ekibimiz Blog
Kaybolan hayalleriniz, umutlarınız, gençliğiniz ve aşkınız hariç her şeyinizi bulabileceğiniz
ilk ve tek platform!

Hakkımızda


Gören Duyan Nedir?

Gören Duyan 5 farklı kategoride kayıp, çalıntı ilanlarını bir sayfada toplayıp, ilandaki kayıp evcil hayvanın veya eşyanın konumundaki kullanıcılara mobil bildirim göndererek en kısa sürede bulunmasını sağlamayı amaçlayan, Türkiye'de ilk ve tek sosyal platformdur.

Gören Duyan Nasıl Çalışır?

Gören Duyan, gelen kayıp ve çalıntı ilanlarını ilgili kategorilerde çevredeki insanlara gösterir ve ilandaki evcil hayvandan veya eşyadan bölgedeki kişilerin haberdar olmasını sağlar. Gören Duyan'a evcil hayvanını veya bir eşyasını kaybeden kişilerin yanında, bulan kişiler de ilan gönderebilir. Bu sayede kaybeden kişi ve bulan kişi tek bir platform sayesinde kolaylıkla bir araya gelebilir.

Gören Duyan'da bulunan ilanların tümü kullanıcılar tarafından hazırlanıp, editörlerin onayından geçerek yayımlanır. Güvenlik ve iletişim kolaylığı açısından Gören Duyan'a kayıt olmadan ilan göndermek mümkün değildir. Gören Duyan'a ilan göndermek için; üyeliğiniz yoksa kayıt olmalı, varsa giriş yapmalısınız. Yeni üye olmanızın ardından ilan göndermeye hazır hale gelmek için profil fotoğrafınızı yüklemeniz gereklidir. Bütün adımları tamamlamanızın ardından Gören Duyan'a ücretsiz bir şekilde kayıp veya çalıntı ilanı gönderebilirsiniz.

Gören Duyan'da hangi kategoriler var?

Gören Duyan, aktif olarak 8 kategoride hizmet vermekte. Bunlar:

  1. Kedi
  2. Köpek
  3. Papağan
  4. Muhabbet kuşu
  5. Motosiklet
  6. Araba
  7. Bisiklet
  8. Telefon