Yandex
Mobil Uygulamamızı indir - ilan gönder.
İNDİR


Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım? - Gören Duyan Blog

BLOG Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım?


Köpeğiniz kaybolduğunda telaş yapmayın! Eğer ki dışarı gezmesi için bırakıyorsanız bir süre bekleyin. Eğer ki uzun bir süre geçip hala geri gelmediyse aşağıdaki adımları uygulayın.

Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım?

İlk olarak ne zaman ve nerede kaybolmuş olabilir onu düşünün. Ardından tahmini bir sonuca ulaştığınızda çevre yerleri gezin. Eğer ki bir sonuca ulşamazsanız internetten çevredeki veteriner ve hayvan barınaklarının telefon numaralarını bulun. Onları arayarak konum ve zaman bilgisi vererek haberdar olmalarını sağlayın. Dışarıda bir evcil hayvan bulan birisi ilk olarak bu yerlere müracaat ediyor.Gören Duyan'a ücretsiz kayıt olup ilan verin. İlanınız saatler içerisinde onaylanıp yayına alınacak sosyal medya platformlarında, Gören Duyan web sitesi ve android uygulamasında paylaşılacak. İlan gönderdikten sonra anasayfada bulunan canlı destekten Gören Duyan ekibine ulaşarak afiş talep edin. Yetkililer sizin için özel olarak A4 boyutunda bir afiş tasarlayacak. Bu afişi çevrenizdeki kırtasiyelerden çıkartarak insanların görebileceği yerlere yapıştırın. Detayların olduğu ve güncellemeye hazır olan ilan linki ile birlikte Gören Duyan ekibinin hazırladığı afişi sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Gören Duyan'ın sosyal medya hesapları ilanınızın yayılmasına yardım edecek.
Fazla vakit kaybetmeden hemen ücretsiz olarak Gören Duyan'a ilan verin! Gören Duyan'a nasıl ilan verebileceğinizi öğrenmek için bu sayfayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz (Gören Duyan Nasıl Kullanılır?)


Etiketler: Gören Duyan, Kedim Kayboldu, Kayıp Kedi İlanları, Kayıp Kedi
Son Yazılar
 • 4 Adımda Gören Duyan'a Kayıp Çalıntı İlanı Nasıl Gönderilir?

  6 Ay Önce


 • Kayıp Kedi Buldum Ne Yapmalıyım?

  1 Yıl Önce


 • Gören Duyan'a Destek Ol - Web Sitende Son İlanları Yayınla!

  1 Yıl Önce


 • Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım?

  2 Yıl Önce


 • Gören Duyan'a İlan Nasıl Gönderilir?

  2 Yıl Önce


 • - Paylaşılan Son Kayıp İlanları -
  Mevlana Mahallesi - Bornova / Izmir

  Alaçati Mahallesi - Çeşme / Izmir

  Ihsaniye Mahallesi - Selçuklu / Konya

  Etlik Mahallesi - Keçiören / Ankara

  Yenigün Mahallesi - Muratpaşa / Antalya